Fluent (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
