Fluent (1.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Article
kn: ಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: drupal
kn: ದ್ರುಪಾಲ್

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: 4
kn: ೪

en: 2
kn: ೨

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: 1
kn: ೧

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
