Fluent (1.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Article
nl: Artikel

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: List field
nl: Lijstveld

en: 0.5
nl: 0,5

en: 0.3
nl: 0,3

en: 0.2
nl: 0,2

en: 0.1
nl: 0,1

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Link field
nl: Link-veld

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.
