Fluent (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం
