Fluent (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Comment
af: Kommentaar
