Fluent (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: drupal
eo: drupalo

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento
