Fluent (1.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Boolean field
gl: Campo booleano

en: Timestamp field
gl: Campo de marca de tempo

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
