Fluent (1.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Basic page
ast: Páxina básica
