Fluent (1.0.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Document
et: Dokument

en: test
et: testi

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Link field
et: Lingi väli

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
