Fluent (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar
