Fluent (1.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
