Fluent (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Audio
ur: آڈیو

en: Comment
ur: تبصرہ
