Fluent (1.0.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: drupal
lv: Drupal

en: Image
lv: Attēls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: back
lv: atpakaļ

en: Document
lv: Dokuments

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
