Fluent (1.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره
