Fluent (1.0.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: List field
hr: Polje liste

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.
