Fluent (1.0.5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: test
lt: testas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
