Fluent (1.0.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
