Fluent (1.0.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
