Fluent (1.0.6) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Article
tr: Makale

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Comment
tr: Yorum

en: body
tr: gövde

en: Document
tr: Belge

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Card
tr: Kart

en: Timestamp field
tr: Zaman damgası alanı

en: List field
tr: Liste alanı

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: media
tr: medya

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Default comments
tr: Varsayılan yorumlar

en: Allows commenting on content
tr: İçeriğe yorum yapılabilmesini sağlar

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
tr: Yüklenmiş dosya veya belge, örneğin bir PDF.
