Fluent (1.0.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
