Fluent (1.0.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Article
ml: ലേഖനം

en: On
ml: ഓൺ

en: drupal
ml: ഡ്രുപ്പൽ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍

en: A locally hosted audio file.
ml: പ്രാദേശികമായി ഹോസ്റ്റ് ചെയ്‌ത ഓഡിയോ ഫയൽ.

en: A locally hosted video file.
ml: പ്രാദേശികമായി ഹോസ്റ്റ് ചെയ്‌ത ഒരു വീഡിയോ ഫയൽ.
