Fluent (1.0.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Comment
my: မှတ်ချက်
