Fluent (2.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Boolean field
bs: Polje za istinitu vrijednost

en: Timestamp field
bs: Timestamp polje

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.
