Fluent (2.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Profile
sq: Profili
