Fluent (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Video
th: วีดีโอ
