Fluent (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Profile
ka: პროფილი
