Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
