Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Unlink
id: Tidak ditautkan

en: Flush
id: Bersihkan

en: About
id: Tentang

en: Image style
id: Gaya gambar

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
