Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Media
vi: Phương tiện

en: Unlink
vi: Bỏ liên kết

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
