Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Settings
hr: Postavke

en: Media
hr: Mediji

en: Flush
hr: Isprazni

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike
