Flush Single Image Styles (8.x-2.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
