Flysystem (2.2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Error generating image.
ja: 画像生成エラー。

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ja: %path に派生画像ファイルを生成できません。

en: Error generating image, missing source file.
ja: 画像生成でのエラー。元ファイルがありません。

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
ja: %derivative_path に画像を生成しようとしましたが、元の画像が %source_image_path にありません。

en: Completed @current step of @total.
ja: 計 @total ステップ中の @current ステップが完了。
