Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Error generating image.
ar: خطأ في توليد الصورة.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ar: تعذر توليد الصورة المشتقة الموجودة في %path.
