Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Migrate
eu: Migratu

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Completed @current step of @total.
eu: @total-(e)tik @current pauso osatu dira.
