Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Migrate
fi: Muuta

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Error generating image.
fi: Virhe kuvan luonnissa.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fi: Muokatun kuvan lataaminen osoitteesta %path epäonnistui.

en: Error generating image, missing source file.
fi: Virhe luotaessa kuvaa, puuttuva lähdetiedosto.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
fi: Lähdekuvaa %source_image_path ei löytynyt yritettäessä luoda johdannaiskuvaa polussa %derivative_path.

en: Completed @current step of @total.
fi: Suoritettu @current / @total.
