Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Migrate
gl: Migrar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Error generating image.
gl: Erro o xerar a imaxe.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
gl: Non se puido xerar a imaxe derivada ubicada en %path.
