Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Sync
hu: Szinkron

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Error generating image, missing source file.
hu: Hiba kép létrehozásakor, hiányzó forrásfájl.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hu: %source_image_path forrás kép nem található %derivative_path származtatott kép létrehozása közben.

en: Completed @current step of @total.
hu: @total lépésből @current lépés kész.
