Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Error generating image.
lv: Kļūda ģenerējot attēlu.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lv: Nav iespējams ģenerēt atvasināto attēlu %path.
