Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Migrate
pl: Migracja

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pl: Utworzenie obrazka znajdującego się w %path nie jest możliwe.

en: Error generating image, missing source file.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazu - brakujący plik źródłowy.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
pl: Nie znaleziono obrazu źródłowego w lokalizacji %source_image_path przez co nie udało się utworzyć obrazu wynikowego w lokalizacji %derivative_path.

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.
