Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Migrate
tr: Taşı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Error generating image, missing source file.
tr: Görsel oluşturulurken hata oluştu, kaynak dosya eksik.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
tr: %derivative_path adresindeki türevsel resim oluşturulmak istenirken, %source_image_path adresindeki kaynak resim bulunamadı.

en: Completed @current step of @total.
tr: @current / @total adım tamamlandı.
