Flysystem (2.3.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Error generating image.
az: Şəkil yaratma xətası.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
az: %path yerləşən əldə edilmiş təsviri yaratmaq mümkün deyil.
