Flysystem (2.3.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Migrate
et: Migreeri

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Error generating image, missing source file.
et: Viga pildi genereerimisel, puudub algfail.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.
