Flysystem (2.3.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Migrate
fa: انتقال

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: قادر به تولید تصویر مشتق شده واقع در %path نیست.
