Flysystem (2.3.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Error generating image.
hr: Greška tijekom stvaranja slike.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hr: Nije bilo moguće stvoriti izvedenu sliku na lokaciji %path.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hr: Izvorišna slika pri %source_image_path nije nađena tijekom stvaranja ishodišne slike pri %derivative_path.
