Flysystem (2.3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.
