Flysystem (2.3.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Migrate
uk: Міграція

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Error generating image, missing source file.
uk: Помилка генерування зображення, відсутній вихідний файл.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
uk: Під час спроби генерування похідного зображення у %derivative_path вихідне зображення %source_image_path не знайдено.

en: Force
uk: Сила

en: Completed @current step of @total.
uk: Завершено етап @current з @total.
