Flysystem (2.3.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Error generating image.
vi: Gặp lỗi khi tạo ảnh.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
vi: Không thể tạo bản sao sửa đổi của ảnh, tại %path.
