Flysystem (2.3.0-rc2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Migrate
ca: Migració

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.

en: Error generating image, missing source file.
ca: S'ha produït un error en generar la imatge, falta el fitxer font.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
ca: No s'ha trobat l'origen de la imatge %source_image_path mentre s'intentava generar una imatge a %derivative_path.

en: Completed @current step of @total.
ca: S'ha completat el pas @current de @total.
