Flysystem (2.3.0-rc2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.

en: Error generating image, missing source file.
cs: Nelze vygenerovat obrázek, chybí zdrojový soubor.

en: Completed @current step of @total.
cs: Dokončen krok @current z @total.
