Flysystem (2.3.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
